LOMI LOMI masažas

Lomi Lomi masažas
Lomi-Lomi procedūra vadinamas „mylinčių rankų masažu“, nes havajiečiai teigia,- visiems reikia meilės ir harmonijos. Atliekant šį masažą, atsiduodama visa savo esybe – širdimi, siela ir kūnu. Masažuojant šiltu aliejumi, naudojami delnai, dilbiai ir kūno jėga. Patiriamas pojūtis pranoksta lūkesčius, kūnas išlaisvinamas iš neigiamų minčių, todėl pasijuntama visiškai atsipalaidavus ir susigrąžinus prarastą energiją.
Emocinis poveikis
Masažo ritualo dėka sukuriama atmosfera, kuri leidžia žmogui panirti į gylį, padeda be skausmo atsilaisvinti nuo skaudžių prisiminimų, traumų, išlaisvina nuo stereotipinių veiksmų, apribojimų, trukdančių gyventi. Nusiraminama ir atsipalaiduojama.
Dvasinis poveikis
Tikima, jog masažo metu įvyksta vidinė transformacija. Energija, tėkmė, į kurią patenka žmogus masažo metu, pradeda veikti ir gyvenime. Atsiranda impulsas daugiau judėti, atsiveria nauji gebėjimai, pajuntama dvasinė harmonija.
Fizinis poveikis
Fiziniu lygmeniu Lomi Lomi masažas mažina stresą ir įtampą, spartina kraujo ir limfos, kurie padeda šalinti susikaupusius skysčius ir toksinus, tekėjimą.